RNF1FTD100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF1FTD100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF1FTD100K.pdf2.RNF1FTD100K.pdf
  • Viesti
RNF1FTD100K: n tekniset tiedot
Osa numero RNF1FTD100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1085988 pcs Tietolomake 1.RNF1FTD100K.pdf2.RNF1FTD100K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RNF paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF 1 T1 100K 1% R