RPC1206JT2R40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT2R40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC1206JT2R40
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.4 OHM 5% 1/3W 1206
lomakkeissa: 1.RPC1206JT2R40.pdf2.RPC1206JT2R40.pdf
  • Viesti
RPC1206JT2R40: n tekniset tiedot
Osa numero RPC1206JT2R40 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.4 OHM 5% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2571486 pcs Tietolomake 1.RPC1206JT2R40.pdf2.RPC1206JT2R40.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja RPC paneeli tila 2.4 Ohms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RPC 1206 2.4 5% R
RPC 1206 2.4 5% R-ND