RPC1206JT2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT2R70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC1206JT2R70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.7 OHM 5% 1/3W 1206
lomakkeissa: 1.RPC1206JT2R70.pdf2.RPC1206JT2R70.pdf
  • Viesti
RPC1206JT2R70: n tekniset tiedot
Osa numero RPC1206JT2R70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.7 OHM 5% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2734805 pcs Tietolomake 1.RPC1206JT2R70.pdf2.RPC1206JT2R70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja RPC paneeli tila 2.7 Ohms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film