RPC2010JT470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT470R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC2010JT470R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 470 OHM 5% 3/4W 2010
lomakkeissa: 1.RPC2010JT470R.pdf2.RPC2010JT470R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
RPC2010JT470R: n tekniset tiedot
Osa numero RPC2010JT470R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 470 OHM 5% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1046473 pcs Tietolomake 1.RPC2010JT470R.pdf2.RPC2010JT470R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RPC paneeli tila 470 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet RPC 2010 470 5% R
RPC 2010 470 5% R-ND