RPC2010JT4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT4R70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC2010JT4R70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7 OHM 5% 3/4W 2010
lomakkeissa: 1.RPC2010JT4R70.pdf2.RPC2010JT4R70.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RPC2010JT4R70: n tekniset tiedot
Osa numero RPC2010JT4R70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7 OHM 5% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 163235 pcs Tietolomake 1.RPC2010JT4R70.pdf2.RPC2010JT4R70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RPC paneeli tila 4.7 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Original-Reel®