RPC2512FT82R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512FT82R5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC2512FT82R5
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 82.5 OHM 1% 1.5W 2512
lomakkeissa: 1.RPC2512FT82R5.pdf2.RPC2512FT82R5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RPC2512FT82R5: n tekniset tiedot
Osa numero RPC2512FT82R5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82.5 OHM 1% 1.5W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 459312 pcs Tietolomake 1.RPC2512FT82R5.pdf2.RPC2512FT82R5.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Sarja RPC paneeli tila 82.5 Ohms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 82.5 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film