RPC2512JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512JT100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC2512JT100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 5% 1.5W 2512
lomakkeissa: 1.RPC2512JT100K.pdf2.RPC2512JT100K.pdf
  • Viesti
RPC2512JT100K: n tekniset tiedot
Osa numero RPC2512JT100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 5% 1.5W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 887696 pcs Tietolomake 1.RPC2512JT100K.pdf2.RPC2512JT100K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Sarja RPC paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RPC 2512 100K 5% R
RPC 2512 100K 5% R-ND