RSF12JB22K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSF12JB22K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF12JB22K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF12JB22K0.pdf2.RSF12JB22K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
RSF12JB22K0: n tekniset tiedot
Osa numero RSF12JB22K0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6895425 pcs Tietolomake 1.RSF12JB22K0.pdf2.RSF12JB22K0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSF
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RSF12JB22K0 Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 22k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL Päällystys, Kotelomalli Metal Oxide Film
kaistanleveys 22k
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RSF12JB22K0
RSF12JB22K0
valmistajat: Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus: RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL