RSF12JB510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JB510R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF12JB510R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 510 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF12JB510R.pdf2.RSF12JB510R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF12JB510R: n tekniset tiedot
Osa numero RSF12JB510R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 510 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5097556 pcs Tietolomake 1.RSF12JB510R.pdf2.RSF12JB510R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 510 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1/2 510 5% A
RS 1/2 510 5% A-ND
RS1/25105%A
RS1/25105%A-ND
RS1/2510JA
RS1/2510JA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 510 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film