RSF1FB2R74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB2R74 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FB2R74
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.74 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FB2R74.pdf2.RSF1FB2R74.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF1FB2R74: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FB2R74 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.74 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1828948 pcs Tietolomake 1.RSF1FB2R74.pdf2.RSF1FB2R74.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 2.74 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 2.74 1% A
RS 1 2.74 1% A-ND
RS12.741%A
RS12.741%A-ND
RS12.74FA
RS12.74FA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.74 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film