RSF1FB33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB33K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FB33K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 33.2K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FB33K2.pdf2.RSF1FB33K2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF1FB33K2: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FB33K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33.2K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1782202 pcs Tietolomake 1.RSF1FB33K2.pdf2.RSF1FB33K2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 33.2 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF 1 33.2K 1% A
RSF 1 33.2K 1% A-ND