RSF2FT49K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT49K9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FT49K9
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 49.9K OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FT49K9.pdf2.RSF2FT49K9.pdf
  • Viesti
RSF2FT49K9: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FT49K9 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 49.9K OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1229592 pcs Tietolomake 1.RSF2FT49K9.pdf2.RSF2FT49K9.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 49.9 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 49.9K 1% R
RS 2 49.9K 1% R-ND
RS249.9K1%R
RS249.9K1%R-ND
RS249.9KFR
RS249.9KFR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 49.9 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film