RSF2FT6R81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT6R81 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FT6R81
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 6.81 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FT6R81.pdf2.RSF2FT6R81.pdf
  • Viesti
RSF2FT6R81: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FT6R81 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.81 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1078992 pcs Tietolomake 1.RSF2FT6R81.pdf2.RSF2FT6R81.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 6.81 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF 2 6.81 1% R
RSF 2 6.81 1% R-ND