RSF2FT90R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT90R9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FT90R9
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 90.9 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FT90R9.pdf2.RSF2FT90R9.pdf
  • Viesti
RSF2FT90R9: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FT90R9 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 90.9 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1042513 pcs Tietolomake 1.RSF2FT90R9.pdf2.RSF2FT90R9.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 90.9 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 90.9 1% R
RS 2 90.9 1% R-ND
RS290.91%R
RS290.91%R-ND
RS290.9FR
RS290.9FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 90.9 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film