RSF2FTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FTR500 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FTR500
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.5 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FTR500.pdf2.RSF2FTR500.pdf
  • Viesti
RSF2FTR500: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FTR500 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.5 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1252500 pcs Tietolomake 1.RSF2FTR500.pdf2.RSF2FTR500.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 500 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 0.5 1% A
RS 2 0.5 1% A-ND
RS20.51%A
RS20.51%A-ND
RS20.5FA
RS20.5FA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 500 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film