RSF2FTR560
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FTR560 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FTR560
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.56 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FTR560.pdf2.RSF2FTR560.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF2FTR560: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FTR560 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.56 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1387730 pcs Tietolomake 1.RSF2FTR560.pdf2.RSF2FTR560.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 560 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 0.56 1% R
RS 2 0.56 1% R-ND
RS20.561%R
RS20.561%R-ND
RS20.56FR
RS20.56FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 560 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film