RSF2JA4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JA4K70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JA4K70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JA4K70.pdf2.RSF2JA4K70.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
RSF2JA4K70: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JA4K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1786250 pcs Tietolomake 1.RSF2JA4K70.pdf2.RSF2JA4K70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 4.7 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 4.7K 5% T
RS 2 4.7K 5% T-ND
RS24.7K5%T
RS24.7K5%T-ND
RS24.7KJT
RS24.7KJT-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film