RSF2JA680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JA680R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JA680R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JA680R.pdf2.RSF2JA680R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF2JA680R: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JA680R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 680 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2891222 pcs Tietolomake 1.RSF2JA680R.pdf2.RSF2JA680R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 680 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 680 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film