RSF2JA68K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JA68K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JA68K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 68K OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JA68K0.pdf2.RSF2JA68K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
RSF2JA68K0: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JA68K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 68K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2022904 pcs Tietolomake 1.RSF2JA68K0.pdf2.RSF2JA68K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 68 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 68K 5% T
RS 2 68K 5% T-ND
RS268K5%T
RS268K5%T-ND
RS268KJT
RS268KJT-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 68 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film