RSF3FT10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3FT10R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF3FT10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF3FT10R0.pdf2.RSF3FT10R0.pdf
  • Viesti
RSF3FT10R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSF3FT10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 346839 pcs Tietolomake 1.RSF3FT10R0.pdf2.RSF3FT10R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Sarja RSF paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF 3 10 1% R
RSF 3 10 1% R-ND