RSF3FT30K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3FT30K1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF3FT30K1
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 30.1K OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF3FT30K1.pdf2.RSF3FT30K1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF3FT30K1: n tekniset tiedot
Osa numero RSF3FT30K1 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 30.1K OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 354301 pcs Tietolomake 1.RSF3FT30K1.pdf2.RSF3FT30K1.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Sarja RSF paneeli tila 30.1 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 3 30.1K 1% R
RS 3 30.1K 1% R-ND
RS330.1K1%R
RS330.1K1%R-ND
RS330.1KFR
RS330.1KFR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 30.1 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film