RSF3FT8K06
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3FT8K06 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF3FT8K06
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.06K OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF3FT8K06.pdf2.RSF3FT8K06.pdf
  • Viesti
RSF3FT8K06: n tekniset tiedot
Osa numero RSF3FT8K06 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.06K OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 317800 pcs Tietolomake 1.RSF3FT8K06.pdf2.RSF3FT8K06.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Sarja RSF paneeli tila 8.06 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.06 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film