RSMF12FT392R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT392R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF12FT392R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 392OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF12FT392R.pdf2.RSMF12FT392R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RSMF12FT392R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF12FT392R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 392OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1797607 pcs Tietolomake 1.RSMF12FT392R.pdf2.RSMF12FT392R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 392 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1/2 392 1% R