RSMF12FT43R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT43R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF12FT43R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 43.2OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF12FT43R2.pdf2.RSMF12FT43R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RSMF12FT43R2: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF12FT43R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 43.2OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1832944 pcs Tietolomake 1.RSMF12FT43R2.pdf2.RSMF12FT43R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 43.2 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1/2 43.2 1% R