RSMF1JAR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JAR680 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JAR680
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.68 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JAR680.pdf2.RSMF1JAR680.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RSMF1JAR680: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JAR680 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.68 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3477148 pcs Tietolomake 1.RSMF1JAR680.pdf2.RSMF1JAR680.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 680 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1 0.68 5% T
RSM 1 0.68 5% T-ND