RSMF1JB10K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF1JB10K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JB10K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JB10K0.pdf2.RSMF1JB10K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
RSMF1JB10K0: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JB10K0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4181238 pcs Tietolomake 1.RSMF1JB10K0.pdf2.RSMF1JB10K0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSMF
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RSMF1JB10K0 Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 10k Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus RES 10K OHM 1W 5% AXIAL Päällystys, Kotelomalli Metal Oxide Film