RSMF1JB13R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF1JB13R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JB13R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 13 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JB13R0.pdf2.RSMF1JB13R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF1JB13R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JB13R0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 13 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3945252 pcs Tietolomake 1.RSMF1JB13R0.pdf2.RSMF1JB13R0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSMF
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RSMF1JB13R0 Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 13 Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus RES 13 OHM 1W 5% AXIAL Päällystys, Kotelomalli Metal Oxide Film
kaistanleveys 13
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RSMF1JB13R0
RSMF1JB13R0
valmistajat: Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus: RES 13 OHM 1W 5% AXIAL