RSMF1JB120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB120R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JB120R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 120 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JB120R.pdf2.RSMF1JB120R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF1JB120R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JB120R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 120 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3479837 pcs Tietolomake 1.RSMF1JB120R.pdf2.RSMF1JB120R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 120 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF 1 120 5% A