RSMF2FB100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2FB100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2FB100K.pdf2.RSMF2FB100K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF2FB100K: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2FB100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1531641 pcs Tietolomake 1.RSMF2FB100K.pdf2.RSMF2FB100K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 2 100K 1% A