RSMF2FB15R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF2FB15R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2FB15R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 15 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2FB15R0.pdf2.RSMF2FB15R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
RSMF2FB15R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2FB15R0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 15 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1835643 pcs Tietolomake 1.RSMF2FB15R0.pdf2.RSMF2FB15R0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 2W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Sarja RSMF
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RSMF2FB15R0 Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 15 Ohm ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES 15 OHM 2W 1% AXIAL Päällystys, Kotelomalli Metal Oxide Film