RSMF2JTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JTR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JTR100.pdf2.RSMF2JTR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
RSMF2JTR100: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1334111 pcs Tietolomake 1.RSMF2JTR100.pdf2.RSMF2JTR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF2.1JRTR
RSMF2.1JRTR-ND
RSMF2JTR100TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film