RSMF2JTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JTR200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JTR200
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JTR200.pdf2.RSMF2JTR200.pdf
  • Viesti
RSMF2JTR200: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JTR200 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.2 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1967718 pcs Tietolomake 1.RSMF2JTR200.pdf2.RSMF2JTR200.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF 2 0.2 5% R