RSMF2JTR240
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JTR240 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JTR240
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.24 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JTR240.pdf2.RSMF2JTR240.pdf
  • Viesti
RSMF2JTR240: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JTR240 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.24 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1742114 pcs Tietolomake 1.RSMF2JTR240.pdf2.RSMF2JTR240.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 240 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 2 0.24 5% R