RSMF3FB3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FB3R30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3FB3R30
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.3 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3FB3R30.pdf2.RSMF3FB3R30.pdf
  • Viesti
RSMF3FB3R30: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3FB3R30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.3 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 920916 pcs Tietolomake 1.RSMF3FB3R30.pdf2.RSMF3FB3R30.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 3.3 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 3 3.3 1% A