RSMF3FB8R06
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FB8R06 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3FB8R06
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.06 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3FB8R06.pdf2.RSMF3FB8R06.pdf
  • Viesti
RSMF3FB8R06: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3FB8R06 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.06 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1036121 pcs Tietolomake 1.RSMF3FB8R06.pdf2.RSMF3FB8R06.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 8.06 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 3 8.06 1% A