RSMF5FT464R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5FT464R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF5FT464R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 464 OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF5FT464R.pdf2.RSMF5FT464R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF5FT464R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF5FT464R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 464 OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 264800 pcs Tietolomake 1.RSMF5FT464R.pdf2.RSMF5FT464R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Sarja RSMF paneeli tila 464 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 5 464 1% R