RSMF5FT60K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5FT60K4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF5FT60K4
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 60.4K OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF5FT60K4.pdf2.RSMF5FT60K4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
RSMF5FT60K4: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF5FT60K4 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 60.4K OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 282840 pcs Tietolomake 1.RSMF5FT60K4.pdf2.RSMF5FT60K4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Sarja RSMF paneeli tila 60.4 kOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 60.4 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film