RVC0603JT10M0
Tuote-esittely
Osa numero: RVC0603JT10M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10M OHM 5% 1/10W 0603
lomakkeissa: RVC0603JT10M0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RVC0603JT10M0: n tekniset tiedot
Osa numero RVC0603JT10M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1871614 pcs Tietolomake RVC0603JT10M0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RVC paneeli tila 10 MOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film