RVC0603JT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC0603JT47R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RVC0603JT47R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47 OHM 5% 1/10W 0603
lomakkeissa: 1.RVC0603JT47R0.pdf2.RVC0603JT47R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RVC0603JT47R0: n tekniset tiedot
Osa numero RVC0603JT47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47 OHM 5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2299043 pcs Tietolomake 1.RVC0603JT47R0.pdf2.RVC0603JT47R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RVC paneeli tila 47 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet RVC 0603 47 5% R