RVC0805JT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC0805JT47R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RVC0805JT47R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47 OHM 5% 1/8W 0805
lomakkeissa: 1.RVC0805JT47R0.pdf2.RVC0805JT47R0.pdf
  • Viesti
RVC0805JT47R0: n tekniset tiedot
Osa numero RVC0805JT47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47 OHM 5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1734723 pcs Tietolomake 1.RVC0805JT47R0.pdf2.RVC0805JT47R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RVC paneeli tila 47 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet RVC 0805 47 5% R