RVC0805JT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RVC0805JT4K70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7K OHM 5% 1/8W 0805
lomakkeissa: RVC0805JT4K70.pdf
  • Viesti
RVC0805JT4K70: n tekniset tiedot
Osa numero RVC0805JT4K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7K OHM 5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2034382 pcs Tietolomake RVC0805JT4K70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RVC paneeli tila 4.7 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film