RWT2AJB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RWT2AJB10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 2W 5% RADIAL
lomakkeissa: RWT2AJB10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
RWT2AJB10R0: n tekniset tiedot
Osa numero RWT2AJB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 2W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 266039 pcs Tietolomake RWT2AJB10R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Radial Lead Koko / Dimension 0.433" Dia x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Sarja RWT paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ominaisuudet Fusible, Pulse Withstanding, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sävellys Wirewound