VM3JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB1R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VM3JB1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 3W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.VM3JB1R00.pdf2.VM3JB1R00.pdf
  • Viesti
VM3JB1R00: n tekniset tiedot
Osa numero VM3JB1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 830034 pcs Tietolomake 1.VM3JB1R00.pdf2.VM3JB1R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±300ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Sarja VM paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound