VM3JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB3R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VM3JB3R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3 OHM 3W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.VM3JB3R00.pdf2.VM3JB3R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
VM3JB3R00: n tekniset tiedot
Osa numero VM3JB3R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 688655 pcs Tietolomake 1.VM3JB3R00.pdf2.VM3JB3R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±300ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Sarja VM paneeli tila 3 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet VM 3 1 5% B
VM315%B
VM315%B-ND
VM31JB
VM31JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm) ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound