VM7JBR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM7JBR200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VM7JBR200
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERM WW 7W 0.2 OHM 5% VERT
lomakkeissa: 1.VM7JBR200.pdf2.VM7JBR200.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
VM7JBR200: n tekniset tiedot
Osa numero VM7JBR200 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 7W 0.2 OHM 5% VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 647003 pcs Tietolomake 1.VM7JBR200.pdf2.VM7JBR200.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±800ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Sarja VM paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet VM 7 0.2 5% B
VM70.25%B
VM70.25%B-ND
VM70.2JB
VM70.2JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.594" (40.50mm) ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound