VM7JBR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM7JBR680 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VM7JBR680
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERM WW 7W 0.68 OHM 5% VERT
lomakkeissa: 1.VM7JBR680.pdf2.VM7JBR680.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
VM7JBR680: n tekniset tiedot
Osa numero VM7JBR680 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 7W 0.68 OHM 5% VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 365552 pcs Tietolomake 1.VM7JBR680.pdf2.VM7JBR680.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±800ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Sarja VM paneeli tila 680 mOhms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet VM 7 0.68 5% B