WCB10JB1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WCB10JB1K20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WCB10JB1K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERM WW 10W 1.2K OHM 10W 5%
lomakkeissa: 1.WCB10JB1K20.pdf2.WCB10JB1K20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
WCB10JB1K20: n tekniset tiedot
Osa numero WCB10JB1K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 10W 1.2K OHM 10W 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125228 pcs Tietolomake 1.WCB10JB1K20.pdf2.WCB10JB1K20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Sarja WCB paneeli tila 1.2 kOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WCB 10 1.2K 5% B