WCB10JB51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WCB10JB51R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 51 OHM 10W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WCB10JB51R0.pdf2.WCB10JB51R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
WCB10JB51R0: n tekniset tiedot
Osa numero WCB10JB51R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 10W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107596 pcs Tietolomake 1.WCB10JB51R0.pdf2.WCB10JB51R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Sarja WCB paneeli tila 51 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 51 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound