WCBF10JB1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WCBF10JB1K50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WCBF10JB1K50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERM WW 10W 1.5K OHM 5%
lomakkeissa: 1.WCBF10JB1K50.pdf2.WCBF10JB1K50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WCBF10JB1K50: n tekniset tiedot
Osa numero WCBF10JB1K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 10W 1.5K OHM 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 148439 pcs Tietolomake 1.WCBF10JB1K50.pdf2.WCBF10JB1K50.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Sarja WCB paneeli tila 1.5 kOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WCBF 10 1.5K 5% B