WCB5FBR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WCB5FBR200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WCB5FBR200
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERM WW 5W 0.2 OHM 1%
lomakkeissa: 1.WCB5FBR200.pdf2.WCB5FBR200.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WCB5FBR200: n tekniset tiedot
Osa numero WCB5FBR200 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 5W 0.2 OHM 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 167765 pcs Tietolomake 1.WCB5FBR200.pdf2.WCB5FBR200.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Sarja WCB paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WCB 5 0.2 1% B